Współpraca z projektantami wnętrz

Grono współpracujących z naszą firmą Projektantów Wnętrz ciągle się powiększa wraz z wprowadzaniem na rynek nowych producentów i produktów, a innowacyjne technologie przyciągają nie tylko Projektantów Wnętrz, instalatorów i klientów, ale również odbiorców hurtowych.

Współpraca

Współpracujemy z projektantami

Innowacja

Korzystamy z innowacyjnych technologii

Współpracujemy z
Opinie
"Na rynku jest wiele firm oferujących wyposażenie łazienek. Mój wybór firmy Aleja Łazienek wynika z wielu faktów. Przede wszystkim wyjątkowe zaangażowanie Pana Jarosława Oczkowskiego, jego profesjonalizm w przygotowaniu oferty dla klienta, jak również w realizacji zakupu wybranych artykułów są godne polecenia. Ponadto gwarancja bardzo dobrej jakości sprzedawanych produktów. To właśnie te czynniki skłoniły mnie do współpracy z Panem Jarosławem, która sięga już kilkunastu lat wstecz. W tym okresie czasu dzięki Jego nieocenionej pomocy dokonałam wyjątkowo trafnych zakupów. Jeżeli będę miała jakiekolwiek potrzeby w tym zakresie, na pewno z pełnym zaufaniem zwrócę się z tym do Pana Jarosława. Życzę dalszego rozwoju firmy oraz owocnej współpracy z klientami i producentami"
Henryka Sawulicka-Oleszczuk
Klient
"Mój pesel to 55........., i życiowa zmiana. Z dużego domu, do M-4 w bloku. Kompleksowy remont. Wiadomo, INTERNET, a tu zaciekawiający adres "ALEJA ŁAZIENEK". Pierwsza rozmowa z Panem Jarkiem Oczkowskim i SZOK!!!. To był inny, nieznany mi poziom profesjonalizmu. Sorry, ale Markety to nie jest to. Mnie i żonie pokazano na jakim poziomie są dzisiejsze nowoczesne technologie. Pan Jarek do niczego nie namawiał. Podawał propozycje i argumenty za lub przeciw, ale to dzięki jego podpowiedzią nasza maleńka łazienka i kuchnia jest z XXI wieku. Wszystkie dostawy (mieszkamy 350 km od Lublina), na umówiony termin, bez żadnych uszkodzeń. Zawsze odebrano od nas telefon, odpowiedziano na email. Pomogli w wyborze sprzętów do kuchni, pralni, pasujących akcesoriów łazienkowych a nawet w upustach cenowych. Bardzo szczerze polecamy wszystkim, współprace z profesjonalną załogą "ALEI ŁAZIENEK w LUBLINIE"
Ewa i Grzegorz Budzikur z Częstochowy
Klient
Dzień dobry. Postanowiłem podzielić się opinią na temat tego sklepu bo wydaje mi się że po prostu muszę. Pan Jarek pomógł nam w każdym momencie remontu. Doradził przy każdym potrzebnym sprzęcie który mieliśmy kupić, podsyłał zdjęcia, doradzał gdzie warto dołożyć parę złotych a gdzie lepiej oszczędzić. Sprzedawca z wiedzą i chęcią pomocy. Tylko szkoda że taka obsługa nie jest w każdym miejscu. No i zapomniałbym dodać jeszcze że nasz monter również dostał wsparcie gdy czegoś nie wiedział.
Daniel Wysocki
Klient
Inne usługi

Handel Detaliczny

Handel Hurtowy

Współpraca z instalatorami

Współpraca z projektantami wnętrz