Handel detaliczny

Najważniejszy dla firmy Aleja Łazienek jest klient, a Jego zadowolenie i pozytywne emocje po skończonej inwestycji są dla nas bezcenne.

Dlatego nasz zespół wkłada całe serce, aby nasi konsumenci w czasie spotkań z nami czuli nasze zaangażowanie oraz indywidualne podejście do nich. Wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia Łazienek i Kuchni pomaga nam w realizacji ich marzeń, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym gronem zadowolonych odbiorców.
Wielką motywację do dalszej pracy stanowi fakt, gdy klienci wracają do nas po nowe pomysły ze swoimi znajomymi, rodziną czy sąsiadami. Jest to dla nas ważna informacja, że to, co robimy nie idzie na marne, a inni naprawdę doceniają naszą pracę.

Zaangażowanie

Wkładamy całe serce w realizowane projekty

Indywidualizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować niesamowite projekty

Opinie
"Na rynku jest wiele firm oferujących wyposażenie łazienek. Mój wybór firmy Aleja Łazienek wynika z wielu faktów. Przede wszystkim wyjątkowe zaangażowanie Pana Jarosława Oczkowskiego, jego profesjonalizm w przygotowaniu oferty dla klienta, jak również w realizacji zakupu wybranych artykułów są godne polecenia. Ponadto gwarancja bardzo dobrej jakości sprzedawanych produktów. To właśnie te czynniki skłoniły mnie do współpracy z Panem Jarosławem, która sięga już kilkunastu lat wstecz. W tym okresie czasu dzięki Jego nieocenionej pomocy dokonałam wyjątkowo trafnych zakupów. Jeżeli będę miała jakiekolwiek potrzeby w tym zakresie, na pewno z pełnym zaufaniem zwrócę się z tym do Pana Jarosława. Życzę dalszego rozwoju firmy oraz owocnej współpracy z klientami i producentami"
Henryka Sawulicka-Oleszczuk
Klient
"Mój pesel to 55........., i życiowa zmiana. Z dużego domu, do M-4 w bloku. Kompleksowy remont. Wiadomo, INTERNET, a tu zaciekawiający adres "ALEJA ŁAZIENEK". Pierwsza rozmowa z Panem Jarkiem Oczkowskim i SZOK!!!. To był inny, nieznany mi poziom profesjonalizmu. Sorry, ale Markety to nie jest to. Mnie i żonie pokazano na jakim poziomie są dzisiejsze nowoczesne technologie. Pan Jarek do niczego nie namawiał. Podawał propozycje i argumenty za lub przeciw, ale to dzięki jego podpowiedzią nasza maleńka łazienka i kuchnia jest z XXI wieku. Wszystkie dostawy (mieszkamy 350 km od Lublina), na umówiony termin, bez żadnych uszkodzeń. Zawsze odebrano od nas telefon, odpowiedziano na email. Pomogli w wyborze sprzętów do kuchni, pralni, pasujących akcesoriów łazienkowych a nawet w upustach cenowych. Bardzo szczerze polecamy wszystkim, współprace z profesjonalną załogą "ALEI ŁAZIENEK w LUBLINIE"
Ewa i Grzegorz Budzikur z Częstochowy
Klient
Dzień dobry. Postanowiłem podzielić się opinią na temat tego sklepu bo wydaje mi się że po prostu muszę. Pan Jarek pomógł nam w każdym momencie remontu. Doradził przy każdym potrzebnym sprzęcie który mieliśmy kupić, podsyłał zdjęcia, doradzał gdzie warto dołożyć parę złotych a gdzie lepiej oszczędzić. Sprzedawca z wiedzą i chęcią pomocy. Tylko szkoda że taka obsługa nie jest w każdym miejscu. No i zapomniałbym dodać jeszcze że nasz monter również dostał wsparcie gdy czegoś nie wiedział.
Daniel Wysocki
Klient
Współpracujemy z
Inne usługi

Handel Detaliczny

Handel Hurtowy

Współpraca z instalatorami

Współpraca z projektantami wnętrz