Design to fundament marki GROHE.

Nasza filozofia tworzenia wzorów, ukierunkowana na klienta, wyrasta z przekonania, że dobry wzór musi współdziałać z forma i funkcjonalnością. Tworzymy emocjonalna więź między unikalnością armatury GROHE a jej użytkownikiem.

Zespół projektantów GROHE pod kierownictwem Paula Flowersa, wiceprezesa GROHE ds. projektów zdobył tytuł red dot: design team of the year. 

GROHE jest pierwszym producentem w branży sanitarnej, który otrzymał tę znamienitą nagrodę. Red dot: design team of the year award, przyznawana jest co roku “międzynarodowym zespołom projektantów, których działania są nieustannie innowacyjne”.

Ciagłość tradycji wzornictwa, specjalistyczna wiedza i poszanowanie dla wartości reprezentowanych przez markę GROHE to tylko kilka z licznych zalet, jakie daje własny zespół projektantów.

 

Technologia, jakość i wzornictwo

Kluczowe wartości widoczne we wszystkich produktach GROHE i stanowią podstawowy element filozofii projektowania.

Prostota

Począwszy od opakowania, a kończąc na panelach sterowania, pragniemy, aby doświadczenie z GROHE było możliwie najbardziej intuicyjne.

Humanizm

Naszym celem jest stworzenie produktów, które będą całkowicie zrozumiałe przez naszych klientów, przez co będą chcieli z nich korzystać jeszcze wydajniej i dłużej. Nasze produkty zachęcają, by z nich korzystać, są przystępne i intuicyjne.

Wydajność

GROHE osiągnęło równowagę pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. To oznacza, że nasze produkty są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i wyróżniają się perfekcją działania.

Naturalna Potrzeba Odpowiedzialności

Chcemy Cię zachęcić do odkrycia tajemnicy, którą kryje w sobie woda. Siła, przejrzystość i ulotność wody fascynuje wszystkimi swoimi walorami. Dlatego właśnie stała się ona naszym najwyższym autorytetem.


W efekcie łączymy innowacyjną technologię z bogatym designem, nadając wodzie kształt dopasowany do stylu każdego wnętrza.


Wszystkie nasze produkty oraz ich komponenty poddawane są specjalnym testom wytrzymałościowym. Od głowic ceramicznych wykorzystywanych w systemie GROHE SilkMove po baterie z technologią GROHE TurboStat, umożliwiającą ustawienie w ułamku sekundy żądanej temperatury i utrzymanie jej na stałym poziomie. Tworząc innowacyjne rozwiązania, mamy na uwadze przede wszystkim trwałość produktów oraz komfort użytkowników. Innowacje GROHE umożliwiają poznanie różnorodnej natury wody, co pozwala zrównoważyć wszelkie potrzeby.grohe

Rainshower® Eco

Zestarzejmy się razem Trwałość produktów GROHE
GROHE znane jest w branży sanitarnej z innowacyjnej technologii, inspirującego wzornictwa oraz wyjątkowej jakości swoich produktów. Ostatnie dziesięciolecia są dowodem na to, że nasze baterie odznaczają się wysoką niezawodnością i innowacyjnością.


Nasz zespół projektowy dąży do tego, aby odkrywać wyjątkowe sposoby na korzystanie z wody było przyjemnością. Śledzimy długoterminowe trendy w branży i poza nią, dzięki czemu nasze produkty są innowacyjne i powstają przy zastosowaniu nowych materiałów i technologii. To z kolei sprawia, że produkty GROHE pozostają aktualne pod względem technologicznim i estetycznym przez cały okres ich użytkowania.


Czas eksploatacji wyrobów marki GROHE wynosi dziesiątki lat. Zanim jednak jakąkolwiek nową powłokę będzie można zastosować w produkcji masowej, musi ona pomyślnie przejść rygorystyczne, wewnętrzne testy jakościowe. Testy powierzchni produktów GROHE przeprowadzane są w specjalistycznym laboratorium.

GROHE Watercare®

Woda należy do natury, a ona daje dowód na istnienie harmonii. Dzięki inspiracji naturą stworzyliśmy niezwykłe produkty, które pozwalają cieszyć się na nowo jednym z najcenniejszych zasobów naszej planety.
Przemysł wody pitnej zużywa rocznie 1,5 miliona ton plastiku, z czego większość nie jest recyklingowana. Rozwiązania GROHE, w myśl idei WaterCare, umożliwiają naszym klientom aktywny udział w ratowaniu środowiska naturalnego.

Równowaga dzięki
GROHE EcoJoy™

grohe2 - logo

Świadome, ekonomiczne korzystanie z energii i zasobów, jest nie tylko wyzwaniem, ale i powodem do satysfakcji.
GROHE EcoJoy™ pozwala na minimalizację kosztów, kontrolę zużycia wody i ochronę środowiska naturalnego jednocześnie.
GROHE EcoJoy™ łączy w sobie niezwykłe wzornictwo oraz najnowsze technologie. GROHE EcoJoy pomaga użytkownikom cieszyć się wodą w odpowiedzialny sposób.

WSPÓŁPRACUJEMY RÓWNIEŻ Z