BLANCO – jest jednym z wiodących na świecie dostawców zlewozmywaków i baterii kuchennych do użytku domowego.

Jest największym niemieckim producentem zlewozmywaków i produkuje zlewozmywaki z trzech najważniejszych materiałów: stali szlachetnej, kompozytu Silgranit i ceramiki. Swój sukces firma zawdzięcza 1500 zaangażowanym pracownikom. W roku 2018 przedsiębiorstwo osiągnęło 394 milionów Euro obrotu, z czego około 65 % na rynkach międzynarodowych.

Jakość

„W każdym segmencie najlepsza jakość“: w ten sposób można streścić filozofię BLANCO. Oznacza to spełnienie najwyższych wymogów pod względem jakości materiału i wykonania. Żaden zlewozmywak nie opuści fabryki BLANCO bez końcowej kontroli jakości. Przy naszych bateriach zwracamy
w szczególności uwagę na wszystkie części, które mają kontakt z wodą i mamy najwyższe wymagania dotyczące doboru materiałów. Mamy własny dział, którego jedynym zadaniem jest zapewnienie wysokich standardów jakości we wszystkich częściach naszego przedsiębiorstwa. To tylko kilka przykładów, które pokazuja, że w przypadku jakości nie uznajemy żadnych kompromisów.

Design

W najdrobniejszych szczegółach przemyślany design stanowi istotny czynnik sukcesu BLANCO. Liczne analizy aktualnie panujących trendów, badania nad międzynarowymi zwyczajami i ciągły dialog
z użytkownikami tworzą fundament cieszącej się ogromnym sukcesem koncepcji wzorniczej BLANCO. Wymiana działu projektowania BLANCO z uznanymi na świecie projektantami przynosi nowe inspiracje. Zespół naszych projektantów tworzy na podstawie tych wszystkich informacji użytkowe rozwiązania systemowe – urzeczywistnienie formy wynikającej z funkcjonalności. Tak powstają nowoczesne modele o klasycznym designie, które kształtują dobrą opinię BLANCO i zawsze opierają się na funkcjonalności, komforcie i estetyce.

Serwis

Żadna kuchnia nie może funkcjonować bez zlewozmywaka i baterii. Poza tym bateria kuchenna jest urządzeniem dostarczającym wodę pitną do gospodarstwa domowego. Aby sprostać tej odpowiedzialności nasz serwis rozpoczyna swoją działalność jeszcze zanim otrzymają Państwo swój zlewozmywak czy baterię: niezawodność dostawy w ustalonym terminie jest dla nas sprawą honoru.
A ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za nasze produkty przez cały cykl życia wyrobu, nawet po latach otrzymają Państwo u nas odpowiednie części zamienne. Jesteśmy to winni Państwu i naszemu środowisku.

Innowacje

Tylko firma, która wciąż udoskonala swoje produkty i wprowadza istotne dla gospodarki innowacje może umacniać i zwiększać swoją pozycję na rynku. Nowe technologie muszą przynosić użytkownikom również dodatkowe korzyści i przetrwać trudy dnia codziennego w kuchni.
Projekty BLANCO patronują następnym generacjom produktów i nawet po latach wyznaczają standardy na rynku.

WSPÓŁPRACUJEMY RÓWNIEŻ Z