HANSAPINTO dodaje świeżości do łazienki

Firma HANSA wprowadziła na rynek nową serię armatury HANSAPINTO. Znana już wcześniej armatura pod tą nazwą, zyskała nowoczesny kształt i wyposażona została w sprawdzoną technikę – wszystko za rozsądną cenę. Nowy, ponadczasowy wygląd został uzyskany dzięki połączeniu okrągłych i kwadratowych kształtów. Cylindryczny korpus oraz kubistyczna forma uchwytu i wylewki dodały tej serii atrakcyjności.
 
Oszczędność z wkładem Eco 3.5
 
O atrakcyjności tej serii świadczy nie tylko wygląd, ale także technologia. Dzięki zastosowaniu wkładu ceramicznego Eco 3.5 i dwustopniowego otwierania, można zaoszczędzić do 50 % wody i energii. Po włączeniu armatury, wypływa odpowiedni do umycia rąk strumień wody. W celu uzyskania normalnego strumienia, należy pokonać lekki opór uchwytu i przesunąć go w wyższe położenie. Zintegrowana, ręcznie ustawiana blokada antypoparzeniowa nie tylko zmniejsza ryzyko poparzeń, ale także w związku ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepłą wodę, redukuje zużycie energii. Wykorzystane we wkładzie precyzyjne płytki ceramiczne ze zintegrowanym pojemnikiem na smar, troszczą się o trwałą i łatwą obsługę.
HANSAPINTO to właściwy wybór dla tych, którzy szukają niezawodnej funkcjonalności, łatwej obsługi i nowoczesnego wzornictwa w rozsądnej cenie.
Szeroki asortyment: rozwiązania na- i podtynkowe do wanny i natrysku
 
Seria Hansapinto przekonuje także zróżnicowanymi rozwiązaniami: w serii dostępne są baterie jednouchwytowe do umywalki i bidetu, baterie na- i podtynkowe do wanny i pod prysznic oraz baterie kuchenne.
 
Źródło: www.hansa.pl
Hansa Polska Sp. z o.o.
Anna Kudlaszczyk
ul. Szamotulska 67
62-081 Baranowo


 
Pozdrawiam
Jarosław Oczkowski
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
W tym artykule: