Przedstawię Państwu alternatywę dla klienta, który nie ma wolnego narożnika do zamontowania kabiny a marzy o estetycznej i przestronnej kabinie prysznicowej. Rozwiązaniem jest kabina przyścienna z linii Essenza o symbolu KDJ+S. Jest to model o prostej formie, składający się z dużych tafli 6 mm szkła i chromowanych zawiasów z mechanizmem unoszenia, który w czasie pracy zapobiega niszczeniu uszczelki progowej. A ponadto w czasie zamykania, gdy zawias się opuszcza dodatkowo dociska tę uszczelkę do listwy progowej co zwiększa szczelność i komfort kąpieli. 

Jest to kabina o wysokości 1950 mm, czyli wyższa niż większość kabin dostępnych na rynku. Występuje w kilku rozmiarach, które podam w tabeli poniżej. Posiada dodatkową powłokę Easy Clean ułatwiającą utrzymanie szyby w czystości.W poniżej przedstawionych opcjach wymiarowych drzwi mogą być zamontowane na prawą lub lewą stronę (zdjęcie przedstawia kabinę z drzwiami lewostronnymi).

Dodam tylko, że kabina posiada nowoczesne proste zawiasy oraz chromowane profile przyścienne. W tej opcji występuje jedynie szkło przezroczyste oczywiście z powłoką Easy Clean. Polecam Państwu tę kabinę ze względów estetycznych i cenowych. W tej serii najtańsza wersja tego modelu kosztuje 2613 pln co jest bardzo atrakcyjną ceną. 
 
 
 
Dziękujemy za udostępnienie materiałów firmie

RadawayPozdrawiam
 
Jarosław Oczkowski
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
W tym artykule: