HANSAPICO to idealne rozwiązanie dla projektantów, budowlańców i renowatorów, dla których najważniejsza jest jakość i innowacyjne wzornictwo. Ponieważ HANSAPICO wyróżnia się funkcjonalnością, ekonomią i niezawodnością, jest to właściwa seria armatury dla tych, którzy chcą się długo cieszyć swoją baterią. Armatura HANSAPICO dba dodatkowo o środowisko: zintegrowany perlator redukuje zużycie wody do 6 litrów na minutę.

Łazienka, na jaką możesz sobie pozwolić
 
Wszystkie baterie z segmentu HANSA I HOME mają jedną cechę wspólną: oferują eleganckie i ponadczasowe wzornictwo za niewielkie pieniądze. Nowa seria HANSAPICO nie jest wyjątkiem. Jej płynna linia i łagodne przejścia pasują do wszystkich łazienek. Charakterystyczny kształt uchwytu, mający swoje odzwierciedlenie także w wylewce oraz lekko pochylony korpus dodają tej armaturze dynamizmu ale i lekkości. Ten sam uchwyt i kształt przy pozostałych bateriach na- i podtynkowych z tej serii zapewniają wyposażenie łazienki w jednym stylu i tworzą harmonijną całość. Seria ta doskonale komponuje się z natryskami HANSABASICJET, a także z nowym programem natrysków HANSAVIVA.
HANSAPICO stawia na oszczędność wody i bezpieczeństwo 
 
Przyjazna dla środowiska: wkład Eco 3.5 oraz zintegrowany perlator dają znaczne oszczędności wody. Armatura HANSAPICO zużywa 6 litrów wody na minutę, co w porównaniu do standardowych baterii stanowi 50% mniejsze zużycie. Również w odniesieniu do higieny wody pitnej, nowa seria jest doskonale wyposażona. Wnętrze baterii wykonane jest z wysokiej jakości materiału barierowego WATER-SAFE, który uniemożliwia dostawanie się metali ciężkich do wody pitnej i zachowuje jakość wody.
 
W skład serii HANSAPICO oprócz baterii umywalkowych wchodzi również bateria bidetowa oraz baterie wannowe i natryskowe (w wersji na- lub podtynkowej).
Źródło: www.hansa.pl
Hansa Polska Sp. z o.o.
Anna Kudlaszczyk
ul. Szamotulska 67
62-081 Baranowo
 
 
 
 
Pozdrawiam
Jarosław Oczkowski
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
W tym artykule: