Firma Pyramis wprowadziła do oferty komory gospodarcze z polipropylenu. Są to produkty idealne do pralni, garażu, ogrodu lub warsztatu. Występują w dwóch kolorach: białym i granitowym. Posiadają syfon i odpływ w zestawie. Czyli po dokonaniu zakupów nie musimy martwić się o dodatkowe elementy montażowe. Oczywiście poza baterią zlewozmywakową ścienną lub stojącą, która możemy dokupić wg własnego uznania i potrzeb. Ale na temat armatury spróbuję napisać dla Państwa oddzielny post.
Komora gospodarcza MAXI  Montowana do ściany o dość dużych wymiarach 700×500 mm i głębokości 244 mm występująca jak już wspomniałem wcześniej w dwóch kolorach: białym i granitowym a dość istotną wiadomością dla Państwa jest atrakcyjna cena 399 pln. Możliwy montaż armatury zarówno ściennej jak i stojącej.

Komora pralnicza 
 
Montowana do ściany o wymiarach 610×455 mm i głębokości 285mm występująca w dwóch kolorach: białym i granitowym w atrakcyjnej cenie 387 pln. Możliwy montaż armatury ściennej.
Zlewozmywak Compact
 
Montowany również do ściany o wymiarach 550×450 mm i głębokości 202 mm występujący w dwóch kolorach: białym i granitowym w atrakcyjnej cenie 249 pln. Możliwy montaż armatury zarówno ściennej jak i stojącej. Pomimo wysokiego kołnierza zaprzyjaźnieni instalatorzy robili w nim dwa otwory do armatury ściennej. Gdzie kołnierz przy takim rozwiązaniu zabezpiecza przed zabrudzeniami ściany.
Zlewozmywak Multiset 
 
Montowany także do ściany o wymiarach 550×450 mm i głębokości 202 mm występujący w dwóch kolorach: białym i granitowym w atrakcyjnej cenie 289 pln. Możliwy montaż armatury stojącej. Do tego zlewozmywaka można dokupić dodatkowe akcesoria: kratkę i ociekacz.
Zlewozmywak przyścienny 
 
Montowany do ściany o wymiarach 495×345 mm i głębokości 220 mm występujący w dwóch kolorach: białym i granitowym w atrakcyjnej cenie 167 pln. Możliwy montaż armatury ściennej. Do tego zlewozmywaka można dokupić dodatkowe akcesoria: kratkę.
Dla uzupełnienia oferty, jeżeli dla Państwa powyższe produkty są nieodpowiednie. Firma Pyramis posiada komorę stalową
 
 

 

Komora gospodarcza ze wspornikiem
 
Montowana także do ściany o wymiarach 550×450 mm w mniej atrakcyjnej cenie 629 pln. Chociaż porównując do komór gospodarczych tej klasy innych firm to dość atrakcyjna cena. Możliwy montaż armatury stojącej i ściennej. Pomimo że bardzo wąskie są krawędzie ale jak najbardziej koledzy zamontowali bez problemów również armaturę stojącą w tej komorze. 
Dziękujemy za udostępnienie materiałów firmie

Pyramis Polska

Pozdrawiam
Jarosław Oczkowski
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
W tym artykule: