We współczesnym wzornictwie ewolucja typologiczna produktów jest coraz bardziej integrowana z ich innowacjami technologicznymi oraz ze wzrostem funkcjonalności i wydajności. W tym scenariuszu znajdujemy projekt Catalano NEWFLUSH ™: wynalazek, który rewolucjonizuje wydajność i funkcjonalność ceramicznych toalet. System Vortex, który w pełni wykorzystuje dostępną ilość wody, gwarantując maksymalną wydajność, a dzięki eliminacji kołnierza umożliwia łatwiejsze i bardziej wydajne czyszczenie.

Dbałość o środowisko, lepsza jakość ceramiki, higiena i oszczędności, 
charakteryzuje ten projekt, teraz doskonale zintegrowany z produktami Catalano.

 

Skuteczność systemu NEWFLUSH ™, dzięki wirowemu przepływowi wody, zwiększa komfort produktu, znacznie zmniejszając hałas podczas spłukiwania nawet o 10 decybeli.

Eliminacja kołnierza zapewnia większą ciągłość powierzchni toalety, umożliwiając łatwiejsze i dokładniejsze czyszczenie, przy mniejszym zużyciu detergentów. Dlatego system NEWFLUSH ™ jest również bardziej ekologicznym rozwiązaniem.

NEW GLAZE Specjalna nanotechnologiczna glazura, która, mieszając się z tą samą ceramiką w temperaturze 1250 °, czyni ją nieosiągalną i niezmienną. Całkowita bariera higieniczna, która tworzy gładką i płaską powierzchnię, na której mikroreakcje ceramiczne są eliminowane i nie przylegają do brudu.

 

SYSTEM TAKE-OFF Szybki i bezpieczny system zdejmowania deski sedesowej, który pozwala na całkowite czyszczenie nawet najbardziej ukrytych zakamarków deski wc.

 

SYSTEM SOFT CLOSE deski wc wolnoopadające pracujące bez hałasu. Dostępne w wersji standard i plus są ultracienkie.

 

UKRYTE MOCOWANIE Innowacyjne ukryte mocowanie pod wiszące toalety i bidety sprawia, że produkt jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości a ponadto umożliwia łatwą instalację.

 
 
Dziękujemy za udostępnienie materiałów dystrybutorowi firmy Catalano.

 

 
 
Pozdrawiam
 
Jarosław Oczkowski
 
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
W tym artykule: