Maj 2019 roku w wyposażeniu łazienek będzie kojarzył się z powiewem świeżości, innowacyjnością oraz kolorem, w tym wypadku czarnym, a to za sprawą nowej linii produktów polskiego producenta firmy Radaway o tajemniczej nazwie NES.    W tej linii produktów mamy około 24 modeli. Producent posiada kabiny półokrągłe NES PDD I bez pola stałego jak i z polem stałym NES PDD II. Kabiny kwadratowe i prostokątne w bardzo wielu wymiarach. Jest również kabina przyścienna NES DWD+2S i kilka innych modeli  ale ja zajmę się jedynie wycinkiem z oferty: podstawowymi modelami drzwi do wnęki.Pierwszym opisywanym modelem drzwi prysznicowych jest NES DWS do wnęki od 100 cm do 140 cm, dostępne w dwóch kolorach profili: chrom oraz czarnym.

    Bardzo pomysłowe rozwiązanie stałej szyby, przy której może zostać zainstalowana szafka z umywalką, nie przeszkadzając w otwieraniu drzwi. A dodatkowym atutem są drzwi otwierane do środka wnęki i na zewnątrz, które sprawdzą się w małej łazience i nie tylko. Standardem w produktach firmy Radaway jest bezpieczne szkło hartowane  6 mm z powłoką EasyClean. Coraz częściej klienci zamawiają szkło ShowerGuard z dożywotnią ochroną. Jest to droższa technologia wykorzystująca w procesie produkcji szkła ShowerGuard węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powierzchni będącej integralną częścią szkła. Powłoka objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, a produkty z ShowerGuard są na specjalne zamówienie dla klienta.
     Bardzo dobrze sprzedającymi się produktami w poprzednich modelach były drzwi DWJ. NES również posiada takie drzwi DWJ I w wielu wymiarach, od 70 cm do 100 cm, w szkle przezroczystym z powłoką EasyClean w standardzie i wysokości 2000 mm.      Drzwi posiadają chromowane profile lub czarne profile anodowane charakteryzujące się wyższą wytrzymałością na korozję i ścieranie oraz zawias rurowy z innowacyjnym systemem pozycjonowania drzwi, pozwalający na otwieranie drzwi do środka wnęki co zapobiega rozchlapywaniu wody poza kabiną lub standardowo na zewnątrz wnęki.
       Gratuluję ciągle nowych pomysłów, życzę ogromnego zainteresowania tym produktem oraz dużej ilości sprzedanych Kabin z linii NES.


Dziękujemy za udostępnienie materiałów producentowi firmie Radaway
 
Pozdrawiam
 
Jarosław Oczkowski
 
Zapraszam również na blog //kuchniailazienka.blogspot.com/
 
gdzie znajdą Państwo nowości produktowe, opisy, filmy i wiele interesujących rzeczy.
 

Patronem bloga jest sklep https://alejalazienek.pl/

Aleja Łazienek
Znajdujący się w Lublinie
Spółdzielczości Pracy 109 B
20-147 Lublin
tel. 81 463-60-63 mobile. +48 573-976-800

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 08:00-16:00, sobota: wcześniejszy kontakt e-mailowy lub telefoniczny.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
W tym artykule: